×
×
Do tego produktu polecamy!
Opis

Advantix Krople Na Kleszcze i Pchły - Małe Psy - 1 × 1 ml

Zabezpiecz swojego psiego przyjaciela kroplami na kleszcze i pchły Advantix! Roztwór do nakrapiania Advantix nie tylko zabija kleszcze i pchły, ale także odstrasza kleszcze i komary w momencie, gdy wejdą z nim w kontakt. Kleszcze i komary giną, zanim ugryzą psa, co istotnie ogranicza ryzyko wystąpienia chorób przez nie przenoszonych oraz eliminuje stres i ból. Kleszcze, jak powszechnie wiadomo, przenoszą wiele chorób, takich jak borelioza, babeszjoza, ehrlichioza. Dzięki wygodnej w użyciu pipecie (spot-on) możesz w prosty sposób zapewnić swojemu pupilowi komfort i bezpieczeństwo.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE: Roztwór do nakrapiania Advantix skutecznie eliminuje lub odstrasza aż 4 rodzaje pasożytów: kleszcze, pchły, komary i muchówki.

DZIAŁANIE KONTAKTOWE: Ten preparat przeciw kleszczom dla psa działa w momencie, gdy pasożyty wejdą z nim w kontakt, więc nie musi dojść do ukąszenia. Istotnie ogranicza to ryzyko ukąszeń, mogących spowodować choroby (np. boreliozę, ehrlichiozę).

EFEKT REPELLENTNY: Preparat antykleszczowy dla psa Advantix funkcjonuje jako niemal niewidoczna tarcza ochronna, skutecznie odstraszając kleszcze, komary i muchówki. To efektywna metoda ochrony, która zapewnia spokój i bezpieczeństwo Twojemu pupilkowi.

WYGODNA APLIKACJA: Krople na kleszcze dla psa Advantix zostały stworzone w taki sposób, aby ich użycie było wygodne i proste. Dzięki specjalnemu aplikatorowi, proces aplikowania kropel jest łatwy i precyzyjny. Ponadto, roztwór do nakrapiania Advantix pozostaje skuteczny, nawet jeśli pies zmoknie. Należy jednak unikać długotrwałego, intensywnego kontaktu z wodą*.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: Advantix krople na kleszcze dla psa gwarantują skuteczną obronę przed 4 rodzajami pasożytów. Opakowanie dedykowane małym psom powyżej 4 kg do 10 kg, produkt typu spot-on w wygodnej formie aplikacji. W opakowaniu znajdziesz 1 pipetę x 1 ml.

PRZECIWWSKAZANIA: Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów! Ważne jest przestrzeganie tych wskazówek w celu zapewnienia bezpiecznego i właściwego użytkowania produktu.

DZIAŁA PRZECIWKO PASOŻYTOM: Kleszcze i pchły oraz komary i muchówki.

Skład: 1 pipeta 1 ml zawiera: Imidakloprid 100 mg, Permetryna 500 mg.

Dla kogo: Dla małych psów, o wadze powyżej 4 kg do 10kg, już od 7 tygodnia życia.

Czas działania: Advantix po jednorazowym użyciu gwarantuje ochronę przed pasożytami psa przez cztery tygodnie.

Sposób działania: Advantix działa jak niemal niewidoczna tarcza ochronna, skutecznie zabijając lub odstraszając pasożyty.

JAK UŻYWAĆ?

Krok 1

Należy wyjąć jedną pipetę z opakowania. Trzymając pipetę w pozycji pionowej, końcówką do góry, przekręcić i zdjąć końcówkę.

Krok 2

Odwróć końcówkę i umieścić drugim końcem na pipecie.

Krok 3

Przekręć końcówkę aby przebić zamknięcie, po czym zdejmij końcówkę z pipety.

Krok 4

U stojącego psa rozsuń sierść pomiędzy łopatkami, tak, aby widoczna była goła skóra. Przytknij koniec pipety do skóry i kilkukrotnie, mocno ją ściśnij, w celu wyciśnięcia zawartości bezpośrednio na skórę. Nanoś wyłącznie na nieuszkodzoną skórę.

Psy o wadze do 10 kg: U stojącego psa rozsuń sierść pomiędzy łopatkami, tak, aby widoczna była goła skóra. Przytknij koniec pipety do skóry i kilkukrotnie, mocno ją ściśnij, w celu wyciśnięcia zawartości bezpośrednio na skórę. Nanoś wyłącznie na nieuszkodzoną skórę.

*Zalecenia: Wskazane jest unikanie długotrwałego i intensywnego kontaktu z wodą, ponieważ częsta ekspozycja może zmniejszyć skuteczność produktu.

 

Charakterystyka produktu leczniczego weterynaryjnego

Advantix Spot-on (40 mg + 200 mg)/ 0,4 ml, roztwór do nakrapiania;

Advantix Spot-on (100 mg + 500 mg)/1 ml, roztwór do nakrapiania;

Advantix Spot-on (250 mg + 1250 mg)/2,5 ml, roztwór do nakrapiania;

Advantix Spot-on (400 mg + 2000 mg)/4 ml,  roztwór do nakrapiania

 

Podmiot odpowiedzialny

Elanco Animal Health GmbH, Alfred-Nobel-Str. 50, 40789 Monheim, Niemcy.

Postać farmaceutyczna
Roztwór do nakrapiania

Skład jakościowy i ilościowy substancji czynnych

1 pipeta 0,4 ml zawiera: Imidakloprid 40 mg, Permetryna 200 mg; 1 pipeta 1,0 ml zawiera: Imidakloprid 100 mg, Permetryna 500 mg; 1 pipeta 2,5 ml zawiera: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg; 1 pipeta 4,0 ml zawiera: Imidakloprid 400 mg, Permetryna 2000 mg

Wskazania lecznicze

Zapobieganie i zwalczanie infestacji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) oraz pcheł (Ctenocephalides spp.) u psów, a także odstraszanie komarów i muchówek (Phlebotomus sp.).

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)

Sklep zoologiczny Zoo24.pl — z miłości do zwierząt

Sprawdź jak uchronić swojego pupila przed kleszczami, przeczytaj nasz artykuł: Kleszcze u psa - zapobieganie, rozpoznanie, usuwanie

Zobacz więcejZobacz mniej
Szczegóły produktu
ADV-02

Opis

Waga psa
Małe rasy 2-10 kg
Zwierzę
Pies

Specyficzne kody

EAN:
5909997024035
SKU:
ADV-02
Opinie
Bez komentarzy
Zaznacz ilość gwiazdek wybierając poziom zadowolenia z produktu i zostaw komentarz.
  • Ocena:
Dodaj zdjęcie (Format, jpg. png. Rozmiar max 5 MB)

Advantix Krople Na Kleszcze i Pchły - Małe Psy - 1 × 1 ml

Oszczędzaj razem z programem Zoo Care Club Zaloguj się
Zamów online WYSYŁKA DO 48 H
24,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,90 zł
Darmowa i szybka dostawa od 95,00 zł Do 3% zwrotu w programie lojalnościowym Prezent do wybranych produktów
14 innych produktów w tej samej kategorii:

Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się