×
×
Do tego produktu polecamy!
Opis

Żwirek bentonitowy Petstory to wyjątkowy produkt, który w pełni spełnia potrzeby Twojego pupila, zapewniając mu maksymalny komfort i higienę podczas korzystania z kuwety. 

Co czyni żwirek bentonitowy Petstory tak doskonałym wyborem? Pozwól, że przybliżymy Ci jego wyjątkowe właściwości, które z pewnością przekonają Cię do jego zakupu. 

Doskonała absorpcja wilgoci, niska emisja pyłu, hipoalergiczny skład oraz ekonomiczna wydajność sprawiają, że jest to żwir nie tylko wygodny dla kota, ale również dla Ciebie jako opiekuna.

Żwirek bentonitowy Petstory jest pakowany w wygodne i ekonomiczne opakowanie 5l. Praktyczny uchwyt ułatwia przenoszenie i uzupełnianie kuwety. 

Granulki w żwirku bentonitowym Petstory mają specjalnie zaokrąglone brzegi, by zwiększyć poczucie komfortu dla kocich łapek.

 

Antybakteryjny — hamuje rozwój bakterii zapobiegając nieprzyjemnym zapachom

Przyjazny środowisku — rozkłada się w przyrodzie w naturalny sposób bez szkodliwego wpływu na środowisko.

Ultra chłonny i wydajny — żwirek pochłania wilgoć, tworząc zwarte bryłki. Wystarczy codziennie wybierać grudki żwirku bentonitowego Petstory, zostawiając suchą podsypkę, która starcza na dłużej.

Bezpyłowy — podczas używania powstaje minimalna ilość kurzu. To bardzo ważne dla kotów, ponieważ nie podrażnia ich dróg oddechowych i oczu, zapewniając komfort podczas korzystania z kuwety.  

Neutralizuje zapachy — żwirek bentonitowy Petstory pochłania mocz i zamienia go w zwarte bryłki. Dzięki temu utrzymuje kuwetę w czystości i skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy. 

Z czego jest żwirek bentonitowy?

Żwirek bentonitowy to rodzaj naturalnego żwirku do kuwet dla kotów. Jest on wykonany z minerału zwartego, który jest rodzajem gliny. Pęcznieje po wchłonięciu wilgoci, tworząc bryłki i skutecznie neutralizując zapachy. Jest to popularny wybór ze względu na swoją wydajność i przyjazność dla środowiska.

Czy żwirek bentonitowy jest szkodliwy? 

Żwirek bentonitowy, jako produkt naturalny pochodzenia mineralnego, nie zawiera szkodliwych substancji i jest bezpieczny. Poza tym struktura żwirku przypomina podłoże w naturalnym środowisku kota, czyli w naturze. Jednakże, jak w przypadku każdego żwirku do kuwet, ważne jest przestrzeganie odpowiednich zaleceń i higieny. Regularne sprzątanie kuwety z grudek i wymiana żwirku na nowy to kluczowe kroki do zapewnienia kotu komfortu i zdrowia. 

Żwirek bentonitowy — jak używać

  • Wypełnij kuwetę żwirkiem na wysokość około 5 cm — zbyt płytkie wypełnienie kuwety uniemożliwi prawidłowe zbrylanie się żwirku.
  • Regularnie usuwaj zbrylone fragmenty żwirku i kocie odchody, aby utrzymać kuwetę w czystości i uniknąć nieprzyjemnego zapachu. 
  • Uzupełniaj żwirek — w miarę potrzeby dodawaj nową porcję żwirku, aby utrzymać odpowiednią ilość w kuwecie.

Czy żwirek bentonitowy można spuszczać w toalecie?

Nie spuszczaj zużytego żwirku w toalecie, ponieważ w kontakcie z wodą zamienia się w glinę, która bez trudu może zapchać odpływ. 

Jak często wymieniać żwirek bentonitowy? 

  • 1 KOT — Wymień cały żwirek i wyczyść kuwetę w ciągu 15-20 dni.
  • 2 KOTY — Wymień cały żwirek i wyczyść kuwetę w ciągu 7-10 dni.
  • 3 KOTY — Wymień cały żwirek i wyczyść kuwetę w ciągu 5-7 dni.

petstory-zwirek-bentonitowy-naturalny-5l.jpg

Zobacz więcejZobacz mniej
Szczegóły produktu
PB-Z-NATURAL-5L

Opis

Zwierzę
Kot

Specyficzne kody

EAN:
5904689666135
SKU:
PB-Z-NATURAL-5L
Opinie
Bez komentarzy
Zaznacz ilość gwiazdek wybierając poziom zadowolenia z produktu i zostaw komentarz.
  • Ocena:
Dodaj zdjęcie (Format, jpg. png. Rozmiar max 5 MB)

PETSTORY Żwirek bentonitowy naturalny 5L

Oszczędzaj razem z programem Zoo Care Club Zaloguj się
Zamów online WYSYŁKA DO 48 H
Oferta limitowana:
12,59 zł 13,99 zł Oszczędzasz 1,40 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,99 zł
Darmowa i szybka dostawa od 95,00 zł Do 3% zwrotu w programie lojalnościowym Prezent do wybranych produktów
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się