×
×
Do tego produktu polecamy!
Opis

AdTab Tabletka przeciw pchłom i kleszczom dla psów o wadze powyżej 5,5 do 11 kg, tabletka do rozgryzania i żucia, ochrona i leczenie przez 1 miesiąc (1 szt.).

TRWAŁA SKUTECZNOŚĆ: Tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ zapewniają psu ochronę przez okres 1 miesiąca.  

DUŻA PRZYSTĘPNOŚĆ: Ze względu na niewielki rozmiar, atrakcyjny smak i postać do rozgryzania i żucia, tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ są łatwe do podania. Tabletki należy podawać bezpośrednio z jedzeniem lub po karmieniu.         

SPRAWDZONY PRODUKT: Tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ dla psów są dostępne w 5 dawkach dostosowanych do wagi Twojego psa.   

DBAMY O TWOJEGO PUPILA: Podobnie jak Foresto, Advantix i inne produkty Elanco, tabletki AdTab™ przeciw pchłom i kleszczom dla psów zostały poddane rygorystycznym testom.    

SZYBKIE EFEKTY: Tabletka przeciw kleszczom i pchłom AdTab™ osiąga maksymalne stężenie we krwi już po 2 godzinach, oferując niemal natychmiastową ochronę Twojego psa.

ZGODNOŚĆ Z INNYMI LEKAMI: Lotilaner (substancja czynna zawarta w tabletkach AdTab™) został podany wraz z ponad 100 różnymi lekami i szczepionkami oraz bezpiecznie przetestowany u ponad 40 ras psów.*

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: przeciw kleszczom i pchłom AdTab™ 225 mg dla psów o wadze powyżej 5,5 do 11 kg, do stosowania od 8 tygodnia życia.

*Dane w posiadaniu Elanco

Misją Elanco jest dbanie o Twojego pupila. Dlatego stworzyliśmy AdTab™ - wygodną i smaczną tabletkę do rozgryzania i żucia: aby skutecznie usunąć kleszcze i pchły oraz chronić Twojego psa tak, jak na to zasługuje.

Aktywny składnik AdTab™, lotilaner, działa na receptory nerwowe kleszczy i pcheł, oferując ochronę i skuteczne leczenie przez cały miesiąc. Dzięki niewielkim rozmiarom, postaci do rozgryzania i żucia oraz atrakcyjnemu mięsnemu smakowi, ten środek do stosowania wewnętrznego dla psów jest bardzo dobrze akceptowany i łatwy do podania. Tabletka zabija pchły i kleszcze w krótkim czasie, po ukąszeniu zwierzęcia i kontakcie z substancją czynną.

Ten preparat przeciw pchłom i kleszczom jest odpowiedni dla dorosłych psów i szczeniąt od 8 tygodnia życia. Lotilaner (substancja czynna zawarta w tabletkach AdTab™) został podany wraz z ponad 100 różnymi lekami i szczepionkami oraz bezpiecznie przetestowany u ponad 40 ras psów.*

Szczegółowa charakterystyka produktu:

Mała tabletka do rozgryzania i żucia Atrakcyjny mięsny smak umożliwia łatwe podanie Wykazuje natychmiastowe** działanie bójcze i utrzymuje skuteczność przez cały miesiąc Skuteczny w walce z pchłami i kleszczami, bezpieczny dla Twojego psa Sprzedaż bez recepty lekarza weterynarii Udowodnione długotrwałe bezpieczeństwo Dostępny w 5 dawkach w zależności od wagi psa Dla psów w wieku 8 tygodni i starszych o wadze powyżej 5,5 do 11 kg Produkt firmy Elanco, producenta takich produktów jak Foresto i Advantix

"

*Dane w posiadaniu Elanco. **W przypadku pcheł działanie rozpoczyna się w ciągu 4 godzin od rozpoczęcia odżywiania i trwa 1 miesiąc po podaniu produktu. Pchły obecne na zwierzęciu przed podaniem produktu zabijane są w ciągu 6 godzin. W przypadku kleszczy działanie rozpoczyna się w ciągu 48 godzin od rozpoczęcia odżywiania i trwa 1 miesiąc po podaniu produktu. Kleszcze I. Ricinus obecne na zwierzęciu przed podaniem produktu zabijane są w ciągu 8 godzin

.

Zobacz więcejZobacz mniej
Szczegóły produktu
5420036974581

Opis

Zwierzę
Pies

Specyficzne kody

EAN:
5420036974581
SKU:
5420036974581
Opinie
Bez komentarzy
Zaznacz ilość gwiazdek wybierając poziom zadowolenia z produktu i zostaw komentarz.
  • Ocena:
Dodaj zdjęcie (Format, jpg. png. Rozmiar max 5 MB)

ELANCO AdTab Tabletka przeciw pchłom i kleszczom dla psów powyżej 5,5 do 11 kg

Oszczędzaj razem z programem Zoo Care Club Zaloguj się
Zamów online WYSYŁKA DO 48 H
39,13 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,13 zł
Darmowa i szybka dostawa od 95,00 zł Do 3% zwrotu w programie lojalnościowym Prezent do wybranych produktów
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się