×
×
Do tego produktu polecamy!
Opis

AdTab Tabletka przeciw pchłom i kleszczom dla kotów o wadze od 2 do 8 kg, tabletka do rozgryzania i żucia, ochrona i leczenie przez 1 miesiąc (1 szt.)

DŁUGOTRWAŁA SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA: Tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ zapewniają kotu ochronę przez okres 1 miesiąca. 

DUŻA PRZYSTĘPNOŚĆ: Ze względu na niewielki rozmiar, atrakcyjny smak i postać do rozgryzania i żucia, tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ są łatwe do podania. Tabletki należy podawać bezpośrednio z jedzeniem lub do 30 min. po karmieniu.         

SPRAWDZONY PRODUKT: Tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ są dostępne w 2 dawkach dostosowanych do wagi Twojego kota.        

WYRÓŻNIONE PRZEZ LEKARZY WETERYNARII: AdTab™ został nagrodzony przez weterynaryjny oddział International Cat Care, International Society of Feline Medicine (ISFM), za łatwość podawania.             

DBAMY O TWOJEGO PUPILA: Podobnie jak Foresto, Advantage i inne produkty Elanco, tabletki AdTab™ przeciw pchłom i kleszczom dla kotów zostały poddane rygorystycznym testom.

SZYBKIE EFEKTY: Tabletka na kleszcze i pchły AdTab™ osiąga maksymalne stężenie we krwi w ciągu zaledwie 4 godzin, oferując niemal natychmiastową ochronę dla Twojego kota.       

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 1 tabletka przeciw kleszczom i pchłom AdTab™ 48 mg dla kotów o wadze powyżej 2 do 8 kg, do stosowania od 8 tygodnia życia.

Misją Elanco jest dbanie o Twojego pupila. Dlatego stworzyliśmy AdTab™ - wygodną i smaczną tabletkę do rozgryzania i żucia: aby skutecznie usunąć kleszcze i pchły oraz chronić Twojego kota tak, jak na to zasługuje.

Aktywny składnik AdTab™, lotilaner, działa na receptory nerwowe kleszczy i pcheł, oferując ochronę i skuteczne leczenie przez cały miesiąc. Dzięki niewielkim rozmiarom, postaci do rozgryzania i żucia oraz atrakcyjnemu smakowi, ten środek do stosowania wewnętrznego dla kotów jest bardzo dobrze akceptowany i łatwy do podania. Tabletka zabija pchły i kleszczy w krótkim czasie, po ukąszeniu zwierzęcia i kontakcie z substancją czynną.

Ten środek przeciw pchłom i kleszczom jest odpowiedni dla dorosłych kotów i kociąt od 8 tygodnia życia. Ponadto, został wyróżniony za łatwość podawania przez oddział weterynaryjny International Cat Care, International Society of Feline Medicine. (ISFM).

Szczegółowa charakterystyka produktu:

Mała tabletka do rozgryzania i żucia Atrakcyjny smak Wyróżniony za łatwość podawania Wykazuje natychmiastowe* działanie bójcze i utrzymuje skuteczność przez cały miesiąc Skuteczne działanie przeciwko pchłom i kleszczom, bezpieczne dla Twojego kota Sprzedaż bez recepty lekarza weterynarii - produkt dostępny w sklepach zoologicznych tradycyjnych i internetowych Udowodnione długotrwałe bezpieczeństwo Dostępne w 2 dawkach w zależności od wagi kota Dla kotów od 8 tygodnia życia o wadze powyżej 2 do 8 kg Produkt firmy Elanco, producenta takich produktów jak Foresto i Advantage

"

* W przypadku pcheł działanie rozpoczyna się w ciągu 12 godzin od rozpoczęcia odżywiania i trwa 1 miesiąc po podaniu produktu. Pchły obecne na zwierzęciu przed podaniem produktu zabijane są w ciągu 8 godzin. W przypadku kleszczy działanie rozpoczyna się w ciągu 24 godzin od rozpoczęcia odżywiania i trwa 1 miesiąc po podaniu produktu. Kleszcze obecne na zwierzęciu przed podaniem produktu zabijane są w ciągu 18 godzin.

Zobacz też: ELANCO Tabletka na pchły i kleszcze dla psa

Zobacz więcejZobacz mniej
Szczegóły produktu
5420036974208

Opis

Zwierzę
Kot

Specyficzne kody

EAN:
5420036974208
SKU:
5420036974208
Opinie
Bez komentarzy
Zaznacz ilość gwiazdek wybierając poziom zadowolenia z produktu i zostaw komentarz.
  • Ocena:
Dodaj zdjęcie (Format, jpg. png. Rozmiar max 5 MB)

ELANCO AdTab Tabletka przeciw pchłom i kleszczom dla kotów od 2 do 8 kg

Oszczędzaj razem z programem Zoo Care Club Zaloguj się
Zamów online WYSYŁKA DO 48 H
33,40 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 33,40 zł
Darmowa i szybka dostawa od 95,00 zł Do 3% zwrotu w programie lojalnościowym Prezent do wybranych produktów

Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się