×
×
Do tego produktu polecamy!
Opis

Ptaki zimujące w Polsce potrzebują pomocy, aby przetrwać ten chłodny okres w roku, kiedy gleba jest zamarznięta, a śnieg pokrywa trawy utrudniając poszukiwania pokarmu. Ptakom należy zapewnić przede wszystkim pokarm wysokoenergetyczny i dostosowany do ich naturalnego sposobu odżywiania się.

Absolutnie nie należy podać resztek ze stołu. Spożywanie przez ptaki produktów zawierające duże ilości wody (np. w gotowanych warzywach) może prowadzić do szybkiego wychłodzenia, a w efekcie śmierci.

Zestaw Korona Natury na papierowych tackach dla dzikich ptaków, między innymi dla sikorek, wróbli, dzięciołów czy gili, składa się z:

  • 3 kul tłuszczowych – to pożywienie, które składa się z łoju wołowego oraz ziaren zbóż. Jest to podstawowy produkt, który świetnie zastępuje ptakom naturalny pokarm, gdy nie mają możliwości go zdobyć. Mieszanka jest wysokoenergetyczna i zapewnia zdrowie, witalność i smaczny posiłek. Mieszanka ta przygotowana jest w formie kul wystarczająco miękkich, aby ptaki łatwo pobrały pokarm, a jednocześnie twardych, aby wygodnie można było je umieścić w karmniku, na drzewie czy innym dogodnym miejscu. Często spotyka się kule w siatkach, jednak po wyjedzeniu zawartości są one porywane przez wiatr. Zdarza się również, że ptaki zaplątują się nią. Dlatego, aby dbać o czystość naszego otoczenia oraz zdrowie i bezpieczeństwo zwierząt, kule w tym zestawie są bez siatki.
  • słonecznika – zawiera on wysokiej jakości tłuszcz roślinny, który zapewnia witalność i energię w mroźne dni.

Słonecznik przed podaniem należy wysypać z siatki.

Produkty w zestawie zostały dobrane tak, aby nie tylko zapewnić wszystkich niezbędnych składników do przetrwania zimy, ale również były dla ptaków prawdziwym przysmakiem.

Zobacz więcejZobacz mniej
Szczegóły produktu
KN-3KUL-S

Specyficzne kody

EAN:
5905397021278
SKU:
KN-3KUL-S
Opinie
Bez komentarzy
Zaznacz ilość gwiazdek wybierając poziom zadowolenia z produktu i zostaw komentarz.
  • Ocena:
Dodaj zdjęcie (Format, jpg. png. Rozmiar max 5 MB)

Korona Natury zestaw 3 kule tłuszczowe dla ptaków + słonecznik

Oszczędzaj razem z programem Zoo Care Club Zaloguj się

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,04 zł .


4,53 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 4,53 zł
W magazynie
Darmowa i szybka dostawa od 95,00 zł Do 3% zwrotu w programie lojalnościowym Prezent do wybranych produktów
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się