×
×
Do tego produktu polecamy!
Brak produktów
Opis

Slow Feeding Pillars to innowacyjna mata spowalniająca do karmienia, która została stworzona specjalnie dla psów i kotów. Jej głównym celem jest zmniejszenie ryzyka połknięcia pokarmu w całości oraz stymulacja naturalnych instynktów łowieckich zwierząt.

Mata jest wyposażona w szereg unikalnych "słupków" lub "wzgórków" o różnej wysokości i kształcie, które tworzą labiryntową strukturę. Ta inteligentna konstrukcja zmusza zwierzęta do spowolnienia tempa jedzenia, ponieważ muszą przemieszczać się wokół przeszkód, aby dostać się do karmy umieszczonej na maty.

Dzięki temu rozwiązaniu zwierzęta są zmuszone do bardziej skoncentrowanego i dokładniejszego żucia pokarmu, co z kolei prowadzi do poprawy trawienia. Dodatkowo, spowolnienie tempa jedzenia pomaga uniknąć problemów związanych z nadmiernym przejadaniem się, a także może być pomocne w kontrolowaniu wagi u psów i kotów.

Mata Slow Feeding Pillars jest wytrzymała i łatwa do czyszczenia. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest bezpieczne dla zwierząt. Jej rozmiar jest odpowiednio dostosowany, aby pasować do misek na karmę o standardowych wymiarach.

Nie tylko zapewnia ona praktyczne korzyści, ale również stanowi ciekawą i interaktywną formę zabawy podczas jedzenia. Dzięki różnym wysokościom i kształtom słupków, zwierzęta muszą skupić się i podejmować wysiłek, aby zdobyć jedzenie, co stymuluje ich umysł i zapewnia dłuższą i bardziej satysfakcjonującą chwilę podczas posiłku.

Slow Feeding Pillars to idealne rozwiązanie dla psów i kotów, które jedzą zbyt szybko lub mają problemy z przełykaniem pokarmu. Zapewniając im tę innowacyjną matę spowalniającą do karmienia, dbasz o zdrowie i dobre samopoczucie swojego pupila, jednocześnie dostarczając mu zabawy i wyzwań podczas jedzenia.

Zobacz więcejZobacz mniej
Szczegóły produktu
4011905250380

Specyficzne kody

EAN:
4011905250380
SKU:
4011905250380
Opinie
Bez komentarzy
Zaznacz ilość gwiazdek wybierając poziom zadowolenia z produktu i zostaw komentarz.
  • Ocena:
Dodaj zdjęcie (Format, jpg. png. Rozmiar max 5 MB)

Slow Feeding Pillars mata spowalniająca do karmienia dla psa kota

Oszczędzaj razem z programem Zoo Care Club Zaloguj się
Zamów online WYSYŁKA DO 48 H
56,83 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 56,83 zł
W magazynie 1 Przedmiot
Darmowa i szybka dostawa od 95,00 zł Do 3% zwrotu w programie lojalnościowym Prezent do wybranych produktów
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się