DO 3% ZWROTU W PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM

DARMOWA DOSTAWA OD 95zł

PREZENT DO WYBRANYCH PRODUKTÓW

×
< Powrót Okres wiosenno-letni to czas, w którym oprócz standardowej pielęgnacji psa i kota, musimy wdrożyć najlepszą ochronę psa przed kleszczami. Te groźne pasożyty czyhają na naszych kochanych futrzaków i nie odpuszczą okazji do ataku, dlatego my jako właściciele musimy być bardzo czujni. 


Nowoczesne środki na kleszcze gwarantują najwyższy poziom ochrony, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Preparaty, które oferujemy w sprzedaży, spełniają wszelkie normy i są polecane przez weterynarzy oraz stosowane od lat przez właścicieli zwierzaków.

W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanych producentów, którzy stosują najnowsze technologie w produkcji swoich preparatów.

Najlepsze obroże przeciw pchłom i kleszczom dla psa i kota

Wygoda, która idzie w parze z bezpieczeństwem. Odpowiedzią na ten duet są niewątpliwie obroże na kleszcze dla psów i kotom dedykowane zwierzakom o różnej wadze i wielkości. Nasz asortyment opiera się na obrożach na kleszcze od najlepszych producentów.

Skuteczne krople na pchły i kleszcze dla psa i kota


Krople na pchły i kleszcze dla psów i kotów charakteryzują się przede wszystkim skutecznością i bezpieczeństwem dla skóry zwierzęcia. Pozwalają na precyzyjne dawkowanie odpowiedniej ilości preparatu na skórę. W naszej ofercie znajdziesz krople na pchły i kleszcze dla psów i kotów, które są dostępne w różnych wariantach, w zależności od wielkości zwierzęcia.

Spray na kleszcze dla psa


Spray na kleszcze dla psa jest zarówno wygodny w użyciu, jak i skuteczny. Spray aplikuje się bardzo łatwo, a co ważne — jest to uniwersalny preparat na kleszcze, który można użyć u każdego psa, niezależnie od jego wagi i wielkości. Wystarczy rozpylić odpowiednią ilość preparatu w zależności od potrzeb. Substancje aktywne zawarte w sprayu świetnie sprawdzą się też w najbliższym otoczeniu psa - można rozpylić go na przykład na legowisku.


Polecamy NOWOŚĆ:
Obroże lecznicze dla psów z deltametryną, skutecznie odstraszające kleszcze, komary oraz muchówki:


Obroże przeciw kleszczom dla psów:
 Obroże przeciw kleszczom dla kotów:Krople przeciw kleszczom dla psów: 
Krople przeciw kleszczom dla kotów:Preparaty w sprayu na kleszcze dla psów: 

Śledź nas na Facebooku