DO 3% ZWROTU W PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM

DARMOWA DOSTAWA OD 95zł

PREZENT DO WYBRANYCH PRODUKTÓW

×

Filtry

Marka

Cena

  • 9,00 zł - 140,00 zł

Pojemność

  • Petstory Żwirek

Cena 1,00 zł
Więcej
W magazynie

Cena 114,90 zł
Więcej
W magazynie
BESTSELLER
Cena 97,90 zł
Więcej
W magazynie

Cena 198,96 zł
Więcej
W magazynie
Cena 5,00 zł
Więcej
W magazynie
BESTSELLER
Cena 148,90 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Filtry
Żwirki silikonowe dla kota | zoo24.pl

Silikonowe

Zakup kociej toalety jest konieczny, gdy właściciele tych czworonogów chcą cieszyć się czystymi, pozbawionymi odchodów swoich pupilów pomieszczeniami domowymi. Nie sama kuweta, ale odpowiednio dobrany żwirek umożliwią zachowanie czystości przez futrzaka, a trzeba wziąć pod uwagę, iż koty to bardzo wymagające zwierzęta, którym nie każdy rodzaj żwirku przypadnie do gustu.

Żwirek silikonowy dla kota dla najbardziej wymagających czworonogów

Żwirek to bardzo ważny element kociej kuwety, bo dzięki niemu toaleta pupila będzie utrzymana w idealnym porządku. Żwirek silikonowy z naszego sklepu internetowego na pewno spełni wymagania Wasze i Waszych kociaków, bo jak żaden inny bardzo szybko wchłania ciecz, eliminując nieprzyjemne zapachy z kuwety. Żwirek silikonowy dla kota, jaki oferujemy jest bezpyłowy i Wasze podłogi zawsze już będą idealnie czyste, bez drobinek pyłowych, jakie pupil wynosi ze swojej toalety. Nasz żwirek dla kota silikonowy jest przyjazny i bezpieczny dla zwierząt i ludzi, więc bez obaw można go zastosować nawet dla kotów z alergią. Żwirek silikonowy drobny skutecznie zadba o porządek i higienę w kociej toalecie oraz bezpieczeństwo łapek pupila.

Silikonowy żwirek dla kota to pewność, że Wasze czworonogi będą bezpiecznie i komfortowo mogły korzystać ze swojej kuwety, a Wy będziecie zadowoleni z wysokiej skuteczności jego działania. Wybierając żwirek silikonowy drobny z naszej oferty nie musicie martwic się, że będzie on niekomfortowy dla łapek kociaków, bowiem żwirek silikonowy Benek jest niezwykle przyjazny i wygodny dla małych, domowych czworonogów.

Bezpyłowy, zapobiegający rozwojowi bakterii silikonowy żwirek dla kota

Ci, którzy posiadając w domy koty dobrze wiedzą, jak uciążliwe może być codzienne sprzątanie żwirku wynoszonego przez te zwierzaki z kuwet. Żwirek silikonowy z naszego sklepu internetowego oszczędzi nie tylko Wasze pieniądze, bo jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, ale i czas przeznaczony na sprzątanie. Żwirek silikonowy 30 kg czy żwirek silikonowy 15 kg to propozycja dla Klientów szukających ekonomicznych rozwiązań. Tani żwirek silikonowy dla kota, który Wam oferujemy to produkt bezpieczny, antybakteryjny i zapewniający utrzymanie porządku i czystości w domu.

Wybierając żwirek silikonowy 30 kg lub żwirek silikonowy 15 kg z naszego sklepu będziecie mieć zapas bezpyłowego, skutecznego i delikatnego dla kotów żwirku, który znakomicie usunie nieprzyjemne zapachy z kociej toalety. Jako profesjonalna firma z akcesoriami dla zwierząt domowych, dysponujemy nie tylko wysokiej jakości żwirkiem silikonowym 15 kg i żwirkiem silikonowym 30 kg, ale też drapakami czy karmami. Nasze produkty zawsze wyróżniają się najwyższa jakością i skutecznością, a my zapewniamy przyjemną obsługę i bezproblemową ich dostawę. Nasz żwirek silikonowy dla kota jest bezpyłowy i w pełni bezpieczny dla zwierząt i ludzi, dlatego Wasze zwierzaki będą zadowolone z użytkowania żwirku silikonowego, który im polecamy.

Dla każdego kochającego i odpowiedzialnego