DO 3% ZWROTU W PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM

DARMOWA DOSTAWA OD 95zł

PREZENT DO WYBRANYCH PRODUKTÓW

×
- PRODIBIO BioVert 6 ampułek
  • - PRODIBIO BioVert 6 ampułek

- PRODIBIO BioVert 6 ampułek

51,62 zł
PRO161
51,62 zł
Ilość
Chwilowo niedostępny

redeem Kupując ten produkt możesz zebrać 51 punktów lojalnościowych

-
 

DO 3% ZWROTU W PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM

 

DARMOWA DOSTAWA OD 95zł

 

PREZENT DO WYBRANYCH PRODUKTÓW

Opis

BioVert - Jest nawozem, który nie zawiera azotanów ani fosforanów. BioVert dostarcza Twoim roślinom wszystkich pierwiastków śladowych niezbędnych do ich szybkiego i zdrowego wzrostu (szczególnie bezpośrednio przyswajalnego żelaza).

Aby utrzymać zdrowy wzrost roślin, Twoje akwarium musi dostarczyć im wiele pierwiastków śladowych, między innymi: potas, siarkę, mangan i przede wszystkim żelazo. Te pierwiastki są nieustannie uzupełniane przez prądy rzeczne w naturalnym środowisku, ale w zamkniętym zbiorniku, takim jak akwarium mogą być one szybko wyczerpane.

Zdrowy wzrost może być zaburzony przez niedobór któregokolwiek z pierwiastków śladowych, a szczególnie przez niedobór żelaza, które jest używane w produkcji chlorofilu niezbędnego do procesu fotosyntezy.

Biovert dostarcza wszystkich pierwiastków śladowych, których potrzebujesz, aby zapewnić roślinom prawidłowy wzrost. Żelazo (Fe II) jest biodostępne oraz bezpośrednio przyswajalne przez rośliny.

Używaj Biovert, aby zagwarantować roślinom prawidłowy wzrost oraz zapobiec żółknięciu, rozwarstwianiu lub rozpadaniu się liści w Twoim akwarium.

Bio Vert nie zawiera azotanów, ani fosforanów

Dakowanie:

  • 1 fiolka na każde 200l / 15 dni
Szczegóły produktu
PRO161