CALITTI ŻWIREK DREWNIANY Zbrylający Wood Fibre 10L

CAL-WOOD-10L
23,99 zł
Ilość

redeem Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punktów lojalnościowych

  ✓ ZBRYLAJĄCY SIĘ

  ✓ DELIKATNY DLA ŁAPEK

  ✓ ELIMINUJE BRZYDKIE ZAPACHY


Opis

Calitti Wood Fibre - Żwirek Drewniany 10L

Calitti Wood Fibre to zbrylający się żwirek wyprodukowany jest w 100% z naturalnych i czystych włókien roślinnych.

Bardzo dobrze wchłania płyny zapobiegając rozwojowi bakterii i powstawaniu brzydkich zapachów. Utrzymanie czystości jest niezwykle łatwe, ponieważ żwirek szybko zbryla się w mocne i łatwe do usunięcia bryłki. Jest delikatny dla kocich łapek i nie przyklejaja się do nich.

 • Ultra chłonny i wydajny - skutecznie wchłania wilgoć i dłużej utrzymuje czystość w kuwecie; świetnie pochłania nieprzyjemne zapachy, neutralizuje intensywne zapachy w ekspresowym tempie
 • Naturalny - wykonany z naturalnego bentonitu;
 • 100% naturalny
 • Bez dodatków chemicznych
 • Biodegradowalny, bezpieczny dla środowiska

Żwirek drewniany CALITTI WOOD FIBRE jest pakowany w wygodne i ekonomiczne opakowanie 10L. Praktyczny uchwyt ułatwia zarówno przenoszenie jak i wsypywanie żwirku do kuwety. Cześć, jestem 100% kotem i lubię dużo jeść. W zamian za moją obecność ludzie, którzy ze mną mieszkają muszą mnie dobrze karmić. Często używam kuwety, dlatego żwirek nie może być byle jaki. Musi szybko zbrylać się w mocne i łatwe do usunięcia bryłki, które nie przyczepiają się do moich łapek. Musi również niwelować brzydkie zapachy, przecież po wszystkim nie mogę wrócić do nieprzyjemnej kuwety! Dlatego mam umowę z moimi ludźmi - kupują mi żwirek Calitti, a ja jestem bardziej łaskawy.
Szczegóły produktu
CAL-WOOD-10L
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku