DO 3% ZWROTU W PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM

DARMOWA DOSTAWA OD 95zł

PREZENT DO WYBRANYCH PRODUKTÓW

×

Witamy na stronie poświęconej potrzebom DIOZ  

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt 

DIOZ zajmuje się pomocą dla zwierząt skrzywdzonych, w tragicznym stanie, schorowanych, umierających. Zapewniają stały dom zwierzętom skrzywdzonym, niechcianym, starym, niepełnosprawnym, chorym przewlekle. 
Ratowane zwierzęta są skrajnie zaniedbane, zagłodzone i umierające. Przechodzą w DIOZ operacje i leczenie ratujące życie.

Każdy może wesprzeć DIOZ poprzez zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla zwierząt: karm, żwirków, bądź akcesoriów niezbędnych do opieki nad podopiecznymi.

Poniżej znajdziesz produkty, których DIOZ potrzebuje najbardziej, podczas zakupów w koszyku jako adres dostawy prosimy o podanie poniższego adresu: 

 

Adres wysyłki:

Pietrzyków 19 

58-170 Pietrzyków

Numer tel. do zamówienia:

573 098 550

 
Po wpisaniu powyższego adresu wyślemy zakupione produkty bezpośrednio do DIOZ

 

Produkty rekomendowane przez DIOZ:

Karma mokra Dolina Noteci:

Mokra karma Dolina Noteci może być podawana przez niemalże cały cykl rozwojowy zwierzęcia. Od nauki przyjmowania pokarmów stałych i odchodzenia od spożywania mleka matki do późnego wieku, w którym koci senior może mieć problemy ze spożywaniem suchej karmy.

  

Karma Dolina Noteci sucha – urozmaicenie każdej zwierzęcej diety

  

Karma Dolina Noteci sucha to skondensowana, pełnowartościowa porcja żywności, podawana w postaci przepysznych granulek. Wystarczy przechowywać je w szczelnie zamkniętym opakowaniu, aby jak najdłużej cieszyć się ich świeżością.

Podkłady higieniczne: 

Jeśli chcesz aby Twój Pupil nauczył się czystości, podkłady higieniczne PETSTORY doskonale sprawdzą się jako pomoc przy edukacji! Dzięki zastosowaniu wielowarstowej budowy są bardzo chłonne i nieprzemakalne a zarazem miękkie i wygodne dla zwierzaka.

  

Żwirki dla kota Super Benek 


to najbardziej popularny żwirek higieniczny adresowany dla kotów, a także innych większych zwierząt domowych (królik, świnka morska). 
Zapewnia dobrą ochronę antybakteryjną. Zbryla się tworząc regularne i zwarte bryłki.

  

Szelki i obroże dla psów i kotów:


Posiadanie psa lub kota wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, troską o jego zdrowie, należytą kondycję fizyczną, samopoczucie, dietę i bezpieczeństwo. Za lojalność i bezwarunkową miłość czworonoga, każdy troskliwy i kochający opiekun, powinien zadbać o komfort i bezpieczeństwo swojego czworonoga na spacerach, sprawiając mu wygodne i komfortowe szelki lub obrożę.