×
Wyszukiwanie w blogu
Wychowanie kota

Strachliwy kot - jak mu pomóc walczyć z lękiem?

Koty to zwierzęta niezwykle wrażliwe na stres. Jakie są objawy i skutki stresu u kota? Jak zmniejszyć...
Czytaj teraz
Zoopsycholog radzi

Pies w łóżku - tak czy nie?

Zoopsycholog Katarzyna Putynkowska analizuje za i przeciw spaniu z psem w jednym łóżku, uwzględniając...
Czytaj teraz
Wychowanie psa

Jak nauczyć psa zostawania samemu w domu? 7 praktycznych wskazówek

Nauka przebywania samemu w domu to kluczowa lekcja dla każdego szczeniaka. Jak oswoić szczenię z...
Czytaj teraz
Pielęgnacja i zdrowie psa

Borelioza u psów — przyczyny, objawy, leczenie i profilaktyka

Borelioza to choroba zakaźna przenoszona przez kleszcze, która może dotknąć również psy. Dowiedz się, jak...
Czytaj teraz

Ubezpieczenie psa – czy jest potrzebne?

Wszystko, co robimy dla czworonogów to przejaw naszej troski i miłości. Karmimy, przytulamy, wychodzimy na długie spacery i… oddalamy od siebie myśl o chorobach, czy wypadkach. One chodzą nie tylko po ludziach! Nikt z nas o tym nie myśli, ale prawda jest taka, że nasze psy też ulegają kontuzjom i chorują. 


Nasi pupile kochają odkrywać, węszyć, ubrudzić sobie łapki – nawet kosztem swojego bezpieczeństwa. Choć ich instynkt przetrwania jest ostry jak brzytwa – bywa, że i one nie uchronią się przed czyhającymi zagrożeniami. Choroba też pojawia się niespodziewanie, wkraczając w życie futrzaka i opiekuna bez zapowiedzi. A Twoim zadaniem jest opieka nad psem niezależnie od kosztów.

Całe szczęście możesz ubezpieczyć psa na wypadek przykrych zdarzeń, a my możemy Ci to ułatwić – mamy zniżkę dla naszych Klientów. 10% kod rabatowy na ubezpieczenie dla psa w bezpieczny.pl

Utrzymanie włochatego kumpla bywa kosztowne, nawet jego codzienna pielęgnacja wymaga konkretnych nakładów. Ubezpieczenie kosztów leczenia psa pozbawi Cię dodatkowych trosk o zabezpieczenie finansowe. Mając wykupiony pakiet, całą swoją uwagę skierujesz na przywrócenie przyjaciela do zdrowia. 

Ubezpieczenie psa w bezpieczny.pl — co znajdziesz w ofercie?

  • Uzyskasz zwrot kosztów m.in. za wizyty lekarskie, niezbędne zabiegi i badania, diagnostykę czy hospitalizację. W razie nieszczęśliwej sytuacji – ubezpieczyciel opłaci eutanazję i kremację.
  • Ubezpieczenie pokryje szkody wyrządzone przez Twojego psa – w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej właściciela. Kiedy czworonóg narozrabia, np. niszcząc cudzą własność, lub narazi osobę trzecią na utratę zdrowia – np. powodując wypadek, wbiegając pod koła rowerzyście.
  • Każda osoba opiekująca się psem podczas Twojej nieobecności też zostanie objęta ubezpieczeniem. Ze spokojną głową możesz zostawić pupila przyjacielowi w innym mieście lub w razie choroby przekazać psa sąsiadce na spacer.
  • Nie ma znaczenia, czy masz psa z rodowodem, czy kochanego kundelka. Do ubezpieczenia wschodzą psy rasowe, ale też wszystkie mieszańce.
  • Szkodę z ubezpieczenia psa możesz zgłosić online. Łatwo, szybko i bez zbędnych formalności.

Ile kosztuje ubezpieczenie psa w bezpieczny.pl?

Cena ubezpieczenia zależy od wybranego pakietu. Może to być nawet kilkadziesiąt tysięcy na samo leczenie psa. Składkę opłacamy jednorazowo lub w 12 ratach.

Kwoty ubezpieczenia na leczenie wahają się od 5 000 do 50 000 PLN – niezależnie czy z powodu choroby, czy nieszczęśliwego wypadku. Natomiast OC właściciela psa wynosi od 2 000 do aż 200 000 PLN. 

Możliwości wyboru finansowania są imponujące i odpowiadają różnym potrzebom. Pamiętaj tylko, że to w Twoich rękach leży zdrowie i bezpieczeństwo Twojego pupila.

Dlaczego warto ubezpieczyć psa?

Warunki ubezpieczenia są proste – wystarczy, że Twój pies ma wszystkie zalecane szczepienia i posiada przypisany numer chip.

Ubezpieczenie zwierzaka to bez wątpienia przejaw odpowiedzialności i rozsądku, a nie nowomodny kaprys. Tylko właściciel poważnie chorego pupila zdaje sobie sprawę z kosztów leczenia, które zdecydowanie przewyższają cenę ubezpieczenia. Wielu opiekunów nie jest w stanie ich opłacić i leczenie objawowe to jedyne na co mogą sobie pozwolić. W ten sposób nie da się wystarczająco określić stanu zdrowia psa i tego, jaka opieka powinna zostać wdrożona.

Bywa, że podejmujemy się opieki nad psem, którego rasa ma predyspozycje do pewnych chorób. Wtedy zdecydowanie warto wykupić ubezpieczenie. Bywa też, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć choroby lub nieszczęśliwego wypadku. W takiej sytuacji poduszka finansowa w postaci ubezpieczenia dla psa również pomaga w opłaceniu nieprzewidzianego leczenia.

Ubezpieczenie psa na Zachodzie jest powszechną praktyką od lat. Nic dziwnego, w końcu ludzi i psy łączy wyjątkowa więź przyjaźni i wzajemnego wsparcia. W naszym kraju przez długi czas myśląc o ubezpieczeniu, mieliśmy na myśli siebie, najbliższych, dom, czy obowiązkowe OC samochodu. Całe szczęście świadomość opiekunów czworonożnych przyjaciół rośnie, a firmy ubezpieczeniowe wychodzą im naprzeciw.

Dlatego zaufaj naszemu partnerowi i wybierz pakiet, jakiego potrzebujecie. Pupil będzie Ci wdzięczny, czując Twoje opanowanie i troskę. A Ty będziesz spać spokojnie.

Jak otrzymać rabat na ubezpieczenie psa?

Wpisując kod 71423 przy zakupie ubezpieczenia online, otrzymasz 10% rabatu.

Szczegóły znajdziesz na bezpieczny.pl

Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się